Wymiana towaru

WYMIANA:

W przypadku gdy rozmiar zakupionego towaru jest nieodpowiedni istnieje możliwość wymiany na inny lub zwrotu towaru w ciągu 14 dni roboczych od daty jego otrzymania.

W wypadku wymiany prosimy najpierw skontaktować się z obsługą sklepu pod adresem mailowym sklep@sbmstore.pl, aby ustalić czy w magazynie jest dostępny towar w innym rozmiarze. Warunkiem przyjęcia wymienianego towaru jest jego idealny stan: towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być zniszczony ani uszkodzony. Wymieniany towar prosimy przesłać na własny koszt z dopiskiem “wymiana”, dołączając opis sytuacji, powód wymiany oraz numer zamówienia.

UWAGA: Koszty wysyłki wymienianego towaru do Klienta są identyczne z kosztami wysyłki dostępnymi w naszym sklepie. Prosimy dołączyć odliczoną kwotę do wysyłanego do nas towaru lub przelać środki na konto bankowe, po uprzednim kontakcie z obsługą sklepu. 

Klient ma także prawo zażądać zwrotu gotówki za towar, który nie spełnia jego oczekiwań i nie był uprzednio objęty żadną czasową promocją. Zwrotów dokonujemy po otrzymaniu towaru, który nie przejawia żadnych oznak użytkowania, w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania zwracanego towaru. 


Adres korespondencyjny: 

SBSTUFF.PL

ul. Rydygiera 8 bud. 18 lok. M1A (piętro 2)

01-793 Warszawa

tel. 536 557 110

e-mail: sklep@rewolucjaromantyczna.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl